Przychodnia Medycyny Pracy i Profilaktyki Zdrowotnej Prof-Med

 

Prof-Med jest nowoczesną, wyspecjalizowaną placówką medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem w trosce o ochronę życia i zdrowia pracowników oraz mieszkańców Katowic i Śląska.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Pacjentów nieustannie rozwijamy się, dostosowując zakres oraz sposób świadczenia usług do najnowszych osiągnięć nauk medycznych. Ciągła dbałość o podnoszenie jakości oferowanych usług potwierdzana jest uzyskaniem wielu certyfikatów. 

Prof-med świadczy usługi z zakresu:

 

Obejmujemy pacjentów kompleksową opieką medyczną w oparciu o nowoczesne i kompleksowe zaplecze medyczne.

Prof-Med to miejsce, w którym pracują uznani lekarze z wieloletnim doświadczeniem oraz empatyczny personel. Otaczamy Pacjenta troską i specjalistyczną opieką na najwyższym poziomie. 

Wszystko to wraz z naszymi Pacjentami tworzy wyjątkową atmosferę Prof-Med.

Naszym atutem jest lokalizacja pozwalająca na dogodny dojazd - Prof-Med znajduje się bezpośrednio przy zjeździe z Drogowej Trasy Średnicowej, naprzeciwko centrum handlowo-usługowego Silesia City Centre.

 

Tommed.pl


Zapraszamy również do Ośrodka Medycznego Tommed naszej placówki w Katowicach www.tommed.pl

 

 
Ośrodek Medyczny Tommed to nowoczesny wielospecjalistyczny szpital z oddziałami: chirurgii ogólnej, ginekologicznym, urazowo-ortopedycznym, otolaryngologicznym dla dorosłych i dzieci oraz gastroenterologicznym.

Tommed to Podstawowa Opieka Zdrowotna świadczona przez specjalistów chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, pediatrii, pielęgniarki i położne środowiskowe.

Tommed to ponad 40 specjalistycznych Poradni dla dorosłych i dzieci, w tym m.in.: profilaktyki chorób piersi, chirurgii onkologicznej, chirurgii dziecięcej, gastrologii, ginekologii i położnictwa, urologii, kardiologii oraz otolaryngologii.

Tommed to kompleksowa diagnostyka: obrazowa (mammografia, RTG, USG, OCT); czynnościowa (EKG, spirometria, Holter EKG, badanie słuchu); badania endoskopowe przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia); biopsja cienko i gruboigłowa.

Tommed to również rehabilitacja, stomatologia, pielęgniarska opieka długoterminowa w domu pacjenta.

logo funduszy europejskich, flaga rzeczpospolitej polskiej, logo województwa śląskiego i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.