Lekarz rodzinny w Katowicach

 

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna (lekarz rodzinny) w Prof-Med w Katowicach to usługi zdrowotne świadczone przez specjalistów chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej oraz pielęgniarki i położne środowiskowe.

 

Lekarz podstawowej opieki zdrowotnej jest pierwszą osobą, do której pacjent zwraca się w razie choroby. To o­n decyduje o sposobach leczenia chorego, kierowaniu pacjentów do poradni specjalistycznych oraz jeżeli wymaga tego stan zdrowia chorego do szpitala. Lekarz POZ wnioskuje także o wysłaniu pacjenta na leczenie uzdrowiskowe, o ulgowe przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze.Pielęgniarka środowiskowa planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad chorym w miejscu jego zamieszkania.Położna środowiskowa realizuje kompleksową pielęgnacyjną opiekę położniczo - ginekologiczną nad kobietą, w tym opiekę w okresie ciąży, porodu i połogu oraz opiekę nad noworodkiem.

 

Osobom ubezpieczonym przysługują bezpłatne świadczenia zdrowotne w ramach kontraktu z NFZ. Udzielamy porad medycznych i diagnostycznych osobom dorosłym, które złożyły „Deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej / pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej / położnej podstawowej opieki zdrowotnej”.

 

Aby zostać naszym pacjentem w ramach NFZ wystarczy wypełnić deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej/ pielęgniarki/ położnej. Deklarację można wypełnić w domowym zaciszu i dostarczyć ją w dniu wypisania do Prof-Med w celu potwierdzenia prawa do świadczeń zdrowotnych, bądź podczas pierwszej wizyty u Rejestratorki Medycznej, która pomoże wypełnić niezbędne dokumenty.

 

Wśród naszych lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) są uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

 

Lekarze rodzinni, pielęgniarki i położne Podstawowej Opieki Zdrowotnej zapewniają świadczenia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 18.00.

 

KONSULTACJE DIETETYKA dla pacjentów lekarza rodzinnego Prof-Med! CZYTAJ WIĘCEJ>>

JAK SIĘ CHRONIĆ PRZED GRYPĄ? CZYTAJ WIĘCEJ>>

ABC PRZEZIĘBIENIA CZYTAJ WIĘCEJ>>

 

NASI SPECJALIŚCI:

Lek. Med. Berdek Urszula
Lek. Med. Chmura Tomasz
Lek. Med. Jendrysik Joanna
Lek. Med. Kowalski Jarosław
Lek. Med. Michalska Jolanta
Lek. Med. Warchał Marian

 

Kontakt: Rejestracja POZ

 

Tommed.pl


Zapraszamy również do Ośrodka Medycznego Tommed naszej placówki w Katowicach www.tommed.pl

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna


Prof-Med oferuje usługi w ramach NFZ oraz prywatniePLN

logo funduszy europejskich, flaga rzeczpospolitej polskiej, logo województwa śląskiego i unii europejskiej

© GRUPA MEDYCZNA TOMMED 2016.